Perfekt Projekt meble biurowe
WYSZUKIWARKA
  • Strona główna
  • Aktualności
  • KontaktNEWSLETTERMeble pracownicze sofy

NOTI

NOTI to marka mebli wypoczynkowych polskiej produkcji, której debiut odbył się podczas targów „Meble 2005” w Poznaniu. Jej założyciel Ryszard Balcerkiewicz, który jest również właścicielem Fabryki Mebli BALMA SA, wykorzystał w tym celu swoją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte na rynku mebli biurowych.

Design
Meble autorstwa znanych projektantów - Jerzego Langiera, Piotra Kuchcińskiego, Jerzego Porębskiego i Grzegorza Niwińskiego charakteryzuje nowoczesne wzornictwo na najwyższym poziomie, idealne proporcje oraz przemyślane detale. Są one połączeniem prostoty z praktycznością. Kolekcje sof i foteli uzupełniają stoliki i pufy, nadając wnętrzom indywidualny styl.

OZON

OZON – kolekcja wygodnych sof i foteli ustawionych na niewysokich metalowych płozach, zaprojektowana przez Tomasza Augustyniaka. Domowy charakter mebla podkreślają wyjątkowo miękkie poduchy oparciowe i siedziskowe oraz nowatorskie rozwiązanie zagłówków. Zagłówki są przymocowane do ruchomej rury wykonanej ze stali nierdzewnej. Mogą być podniesione nad oparcie lub schowane za nim, tworząc jednocześnie element dekoracyjny mebla. W drugiej wersji sofy między podłokietnikami jest zamontowana obrotowa półka pokryta fornirem, na której opierają się poduchy oparciowe.
Ciekawym rozwiązaniem jest demontowane oparcie w meblu, które umożliwia utworzenie wygodnego miejsca do spania lub do spotkań w swobodnej atmosferze.
Zestaw mebli uzupełniają stoliki okolicznościowe o okrągłych blatach pokrytych fornirem.


powered by machomedia interactiv